NOVINKY

Předposlední MMČR motokrosu 2020 se odjel v druhé polovině září ve východočeském Opatově. Jezdecká účast na tomto závodě už byla celkově dost slabší, možná proto, že byla Opatovská trať v posledních letech skvěle připravena, ale každý rok noc před závodem propršelo a od startu do cíle "bylo nadrážkováno" a trať byla opravdu náročná. Dalším důvodem...

Už jsme za polovinou letošního seriálu Mistrovství ČR v motokrosu. Pátý závod se odjel v neděli 6.9. na trati v Pacově. Účast na mistrovských závodech našeho týmu lehce zeslábla, ale zastoupení kromě třídy MX2 bylo v každé kategorii.

Kromě MMČR se náš tým aktivně účastní závodů Jihočeského krajského přeboru. V červnu se jel první závod v Klukách, v červenci v Jiníně a v polovině srpna v Pacově.

V brutálním horku, které jsme zažili tento víkend se přehouplo Mistrovství ČR v motokrosu do druhé poloviny a to na světové trati v Lokti nad Ohří. Oproti loňskému roku, kdy se prášilo ráno už v tréninku holek, letos pořadatelé zvládli připravit trať a připravili tak jezdcům luxusní podmínky k závodění na dost technicky náročné trati.