NOVINKY

Letošní sezóna na jaře vypadala, že ani nezačne, přesto se odjelo celé Mistrovství České republiky a několik dalších závodů krajských přeborů.

Závěrečný podnik MMČR motokrosu pro sezónu 2020 se odjel v neděli 4. října v Petrovicích u Karviné. Poslední závod na nejvzdálenější trati byl hodně skromný na počet jezdců, závodilo celkem 74 jezdců a jezdkyň. Náš tým reprezentovali dva závodníci.

Předposlední MMČR motokrosu 2020 se odjel v druhé polovině září ve východočeském Opatově. Jezdecká účast na tomto závodě už byla celkově dost slabší, možná proto, že byla Opatovská trať v posledních letech skvěle připravena, ale každý rok noc před závodem propršelo a od startu do cíle "bylo nadrážkováno" a trať byla opravdu náročná. Dalším důvodem...

Už jsme za polovinou letošního seriálu Mistrovství ČR v motokrosu. Pátý závod se odjel v neděli 6.9. na trati v Pacově. Účast na mistrovských závodech našeho týmu lehce zeslábla, ale zastoupení kromě třídy MX2 bylo v každé kategorii.