Je to tady! Začínáme v Dalečíně

22.05.2020

Informace k letošní sezóně 2020 od promotera:


"Ve čtvrtek dopoledne se konalo jednání AČR se zástupci státu a námi navržená řešení jak realizovat závody Kůta MM ČR motokrosu s diváky byla přijata s lehkými úpravami.

Zásadní informací je, že seriál Kůta MM ČR motokrosu odstartuje 28.6. v Dalečíně. Následně hned další víkend bude pokračovat závodem v Petrovicích 5.7. Další termíny závodů a lokalit budou zveřejněny v příštím týdnu.

Další informace budou postupně zveřejňovány jak to půjde. V současné chvíli jsou jasné následující věci:

1. Nebude umožněn přístup diváků do depa jezdců. Každý jezdec bude mít nárok jako vždy na celkem 3 vstupy (jezdec + 2 mechanici). Další vstupy do depa a části prostor pro diváky budou nabízeny jezdcům a týmům v omezeném množství za sníženou cenu. Maximální kapacita sektoru je 1000 lidí.

2. Budou vytvořeny divácké sektory s oddělenými vstupy, parkovišti, toaletami a občerstveními. Nebude možné v průběhu dne se přesunovat mezi sektory. Maximální kapacita sektoru je 1000 diváků. Sektory budou barevně odlišeny a diváci obdrží pásky na ruku, příslušných barev.

3. Jezdci se dostaví na přejímku s kompletně vyplněnými přihláškami a technickými kartami (vzory budou rozeslány a umístěny na web v příštím týdnu) a vlastní propiskou. Podle aktuálních nařízení ministerstva zdravotnictví bude upraveno nošení roušek. Zvažuje se povinnost přihlašování jezdců předem online.

4. Na závodišti budou rozmístěny dávkovače dezinfekce.

5. Pro letošní rok byl zvýšen vklad u všech úrovní závodů o 100,- Kč. Výše vkladu pro všechny třídy je tedy 953,- Kč plus 247,- Kč pojištění. Celkem tedy u přejímky uhradíte 1200,- Kč.

Žádáme všechny jezdce, diváky a další aby si uvědomili nutnost dodržování všech pravidel, pokud chceme i nadále závodit."


Takže se již za měsíc vidíme na startu...!